FSP FSP400-70AGB, -5V, >85%, bulk, 400W (9PA400CV03)
Kód: 9945920
Skladem (1 ks)
Detailní popis produktu
FSP400-70AGB je napájecího zdroj průmyslové úrovně. Napájecí zdroj nabízí celkovou kapacitu až 400 W a díky jedinečnému aktivnímu obvodu PFC (Power Factor Correction) s vysokonapěťovými elektrickými součástmi je ideální pro použití v průmyslovém prostředí. Produkt také splňuje nejnovější bezpečnostní a EMC standardy, což dokonale vyhovuje různým předpisům po celém světě.
Vlastnosti
*Certifikace: CB 60950-1, CB 62368-1, TÜV, UL, cUL, GS, CE, CCC
*Vysoce kvalitní komponenty
*Teplotně řízený ventilátor
*Vypínač ON / OFF
*Přepěťová ochrana, ochrana proti přetížení, ochrana proti zkratu
Technické parametry
*Model: FSP400-70AGB
*Formát: ATX
*PFC: Aktivní PFC
*Ventilátor: 80mm
*Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
*Účinnost: >85%
*Vstupní napětí:90 - 264 V
*Vstupní proud: 115 V - 6 A, 230 V - 3 A
*Frekvence: 47-63 Hz
*Výkon: 400W
Konektory:
* 1x MB 20+4 Pin
* 1x CPU 4 Pin
* 3x PATA
* 4x SATA
* 1x PCI-E 6pin
Bližší informace naleznete v datasheetu (záložka Odkazy).
Doplňkové parametry
Kategorie: 400W až 499W