1stCOOL - White Storm series 85+ 450W (ECP-450A-12-85)
Kód: 9309589
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
napájecí zdroj ATX, 20+4pin, 450W, 12cm ventilátor, 4x SATA, 3x Molex, 1x PCIe 6+2pin + 1x 6pin, aktivní PFC, účinnost zdroje je vyšší než 85%, ErP2013, bulk bez napáj. kabelu
Detailní informace
Detailní popis produktu
Značka 1stCOOL Vám přináší sérii napájecích zdrojů WHITE STORM, která poskytuje typickou účinnost vyšší než 85 %. Kvalitní 105 °C kondenzátory a samozřejmostí je ochrana proti přepětí, podpětí a zkratu. Zdroje jsou vybaveny 12 - 14 cm tichým ventilátorem s hydraulickým ložiskem. A jsou schopny dodat dle modelu i více než 90 % svého nominálního výkonu na 12 V větvi což Vám spolu s kvalitní kabeláží zajistí nejlepší stabilitu, spolehlivost a díky vysoké účinnosti i nízké provozní náklady. Což z této série činí ideální volbu jak do kanceláří a pracovních stanic tak vyšší modely jistě neurazí řadu hráčů.
Vlastnosti
Vysoká účinnost 85 % a více při typickém zatížení (50 %)
Kompatibilita s nejnovějšími procesory
Spotřeba ve stand-by režimu < 0,5 W
Plní Energy Star 6.1
Active Power Factor Correction, 99 % (typical)
Hold up time min 20 ms
Jedna silná 12 V větev odpovídající dnešním trendům a umožňující maximální využití možností zdroje
Funkce low noise spolu s tichými ventilátory s hydraulickým ložiskem
Kvalitní kabeláž umožnující její ideální uspořádání v PC
Vyhovuje normám CB, CE
Splňuje požadavky direktivy ErP 2013
MTBF > 100,000 hours, 25 °C ambient (excl. DC fan)
3-letá záruka
Doplňkové parametry
Kategorie: 400W až 499W
Záruka: 36
EAN: 8594192890034
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 85 PLUS
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 140
Počet CPU 4 pin: 2
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 1