Transcend StoreJet 25M3S 4TB, šedý (TS4TSJ25M3S)
Kód: 9312495
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
externí pevný disk, HDD, 2.5", 4TB, USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0), odolný silikonový plášť, 3-úrovňová ochrana, splňuje podmínky odolnosti testu americké armády, software Transcend Elite, barva Iron Gray
Detailní informace
Detailní popis produktu
TRANSCEND 4TB StoreJet 25M3S SLIM, 2.5”, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Externí Anti-Shock disk, šedo/zelený
+ Tloušťka pouhých 24.1mm