FSP FSP350-51AAC 350W (9PA350D803)
Kód: 9945918
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
zdroj Pc, ATX, 80PLUS BRONZE 230V EU, bulk
Detailní informace
Detailní popis produktu
ATX zdroj FSP FSP350-51AAC 85+ s výkonem 350 W. Pro dlouhodobě spolehlivý provoz je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorem. Přívod energie je možné zastavit pomocí vestavěného vypínače.
Technické parametry
*Model: FSP350-51AAC
*Formát: ATX
*PFC: Aktivní PFC
*Ventilátor: 120 mm
*Rozměry: 140 x 150 x 86 mm
*Frekvence: 50-60Hz
*Výkon: 350W
*Certifikace 80PLUS: 80PLUS Bronze
Konektory:
* 1x 20+4 Pin MB
* 1x CPU 4 Pin
* 3x SATA
* 2x MOLEX
* 1x Floppy 4 Pin
Doplňkové parametry
Kategorie: 350W až 399W