1stCOOL - Economic 350W EVO (ECP-350P-12)
Kód: 9309725
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení
napájecí zdroj ATX, 20+4pin, 350W, 12cm ventilátor, pasivní PFC, 2x SATA, 3x Molex, 1x PCIe 6+2pin, 12V 4+4pin, bulk
Detailní informace
Detailní popis produktu
zdroj PC 1stCOOL - ECONOMIC 350 EVO, CE, CB, pasivní PFC, PCIe 8pin, 12V 4+4pin, standby 0,5W
Značka 1stCOOL Vám přináší kvalitní 350W ATX zdroj pro pracovní stanice nebo multimediální domácí počítače se 120mm tichým ventilátorem, pasivním PFC. Samozřejmostí je OLP/OVP/SCP zabezpečení proti přetížení, zkratu a příliš velkému napětí. A v této kategorii pak nadstandardně vybavenou kabeláž kde kromě SATA, Molex, ATX 20/24pin je obsažen i 4+4PIN 12V a 8pin PCIe konektor.
Vlastnosti:
Kompatibilita s nejnovějšímy procesory
Spotřeba ve stand-by režimu < 0,5WPasivní Power Factor Correction
Hold up time min 20ms
Funkce low noise spolu s tichými ventilátory 120mm
Vyhovuje normám CB, CE
MTBF > 100,000 hours, 25 °C ambient (excl. DC fan)
2letá záruka
Konektory:
1* 20/24 Pin
1* 4+4 Pin 12V
3* Molex
2* SATA
1* 8 Pin PCIe (6+2pin)
Doplňkové parametry
Kategorie: 350W až 399W
Záruka: 24
EAN: 8594192890010
Barva: černá
Formát zdroje: ATX
PCI Express 6 pin: 1
PFC: pasivní
Počet CPU 4 pin: 2
Počet CPU 8 pin: 1