DELL Alienware AW3425DW (210-BRTW) (210-BRTW)
Kód: 164717
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Monitor, herní, prohnutý, 34,2", 3440×1440, 21:9, QD-OLED, 240Hz, 0,03ms, 250cd/m2, 2× HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, 3Y Basic on-site
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dell Alienware AW3425DW – každý pixel přispěje k vítězství
Monitor Dell Alienware AW3425DW se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz, která působí jako klíčové turbo pro vaše herní zážitky. Plynulé snímkování vám umožní perfektně zachytit pohyb protivníka a dokonale načasovat útok. Hladký pohyb a bleskové reakce oceníte v akčních hrách, střílečkách nebo bojovkách.
Herní prohnutý QD-OLED monitor s úhlopříčkou 34,2" nabízí rozlišení 3440 × 1440 bodů s poměrem stran 21 : 9, jas 250 cd/m2 (1000 cd/m2 ve špičce), dobu odezvy 0,03 ms a pokrytí 99,3 % DCI-P3 barevné palety. Příjemné jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Obnovovací frekvence 240 Hz spolu s podporou technologie AMD FreeSync Premium Pro nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Pro připojení periferií je k dispozici USB a USB-C port. Zajisté potěší také výškově nastavitelný podstavec.
Součástí balení je USB, DisplayPort a HDMI kabel.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky Basic on-site.
Oprava v rámci tohoto záručního servisu probíhá kdekoliv po celé ČR.
Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom.
Stačí zavolat na tel. číslo +420 774 765 521, nahlásit výrobní číslo a závadu a DELL již vše zařídí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: QD-OLED
Úhlopříčka: 34,2"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 1 500 000 : 1
Doba odezvy: 0,03 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-B upstream, 1× USB 3.0, 1× USB-C PD 15 W
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–48"
Záruka: 36
EAN: 5397184962756
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,03
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 232
Hmotnost [kg]: 7,73
Jas [cd/m2]: 1000
Kontrast: 1500000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: UWQHD (3440 x 1440)
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Šířka [mm]: 814,2
Typ displeje: OLED
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 34,2
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm