34" Samsung Odyssey G55T (LC34G55TWWPXEN)
Kód: 9910018
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Herní monitor WQHD 34", rozlišení 3440x1440, 21:9, obnovovací frekvence 165Hz, 1ms MPRT, 1x DisplayPort, 1x HDMI, HDR10, AMD FreeSync Premium, prohnutý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Optimální křivka. Skutečně pohlcující zážitek
Ultra WQHD
Obnovovací frekvence 165 Hz
Připravená překonat nepřátele, zpoždění i rozmazání obrazu. Ultrarychlá obnovovací frekvence 165 Hz si poradí i s těmi nejakčnějšími scénami a superrychlou vizualizací.
Doba odezvy 1 ms
AMD FreeSync Premium
Skutečně realistické HDR
Displej
Úhlopříčka obrazovky (třída)
34
Plochý / Prohnutý
Prohnutý
Aktivní velikost displeje (H × V) (mm)
797,22 × 333,72
Prohnutá obrazovka
1 000 R
Poměr stran obrazu
21:9
Typ panelu
VA
Jas (typický)
250 cd/?
Jas (minimální)
200 cd/m2
Statický kontrastní poměr
2 500:1 (typ.)
Dynamický kontrastní poměr
Mega ? DCR
HDR (High Dynamic Range, vysoký dynamický rozsah)
HDR10
Rozlišení
3 440 × 1 440
Doba odezvy
1 ms (MPRT)
Pozorovací úhel (H/V)
178° (H) / 178°(V)
Podpora barev
Max 16,7 M
Barevný gamut (NTSC 1976)
72%
Obnovovací frekvence
Max 165 Hz
Základní funkce
Režim šetření zraku
Ano
Technologie Flicker-free
Ano
Obraz vedle obrazu
Certifikace Windows
Windows 10
FreeSync Premium
Funkce Časovač vypnutí Plus
Optimalizace velikosti obrazovky
Funkce Black Equalizer
Režim Low Input Lag
Optimalizace obnovovací frekvence
Super Arena Gaming UX
Rozhraní
Bezdrátový displej
Ne
D-Sub
Ne
DVI
Dual Link DVI
Display Port
1 EA
Display Port verze
1,4
Display Port Out
Mini-Display Port
HDMI
1 EA
HDMI verze
2
Audio vstup
Sluchátka
USB porty
USB-C
Zvuk
Reproduktor
USB Sound Bar (Ready)
Provozní podmínky
Teplota
Vlhkost
10~80, nekondenzující
Kalibrace
Barevný režim
Custom/FPS/RTS/RPG/AOS/Cinema/Dynamic Contrast
Design
Barva
Černá
Typ podstavce
SIMPLE
Naklonění
-2 ~ 18
Montáž na stěnu
Ekologie
Třída energetické účinnosti
G
Napájení
Zdroj napájení
AC 100~240 V
Příkon (max.)
50 W
Spotřeba energie (typická)
38 W
Spotřeba energie (DPMS)
0,5 W
Spotřeba energie (režim vypnutí)
0,3 W
Spotřeba energie (ročně)
55 kWh/year
Typ
Externí adaptér
Rozměry
Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H)
806,6 × 475,3 × 272,6 mm
Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H)
806,6 × 380,9 × 152,7 mm
Rozměry balení (Š x V x H)
901 × 216 × 441 mm
Váha
Hmotnost s podstavcem
5,6 kg
Hmotnost bez podstavce
5,2 kg
Hmotnost balení
7,9 kg
Příslušenství
Délka napájecího kabelu
1,5 m
DP Kabel
Mini-Display Gender
Instalační CD
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–48"
Záruka: 24
EAN: 8806094796315
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: G
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 273
Hmotnost [kg]: 5,6
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 2500:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 165
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Poměr stran: 21:9
Rozlišení displeje [px]: UWQHD (3440 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium
Šířka [mm]: 807
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 34
VESA (rozměr): 75 × 75 mm