34" Philips Evnia 34M2C3500L (34M2C3500L/00)
Kód: 169867
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení
LCD monitor prohnutý, Ultra Wide QHD 3440×1440@180Hz, panel VA, 21:9 širokoúhlý, antireflexní, 1ms (GtG), 300cd, 4000:1, 2x HDMI, DisplayPort, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rozšiřte si herní obzory
Tento monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR, zakřivení a zaručenému rozlišení WQHD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
Obraz/displej
•Velikost panelu: 34" / 86,36 cm
•Poměr stran: 21:9
•Typ zobrazovacího panelu: VA, 1500R (zakřivení)
•Rozteč obrazových bodů: 0,23175 x 0,23175 mm
•Jas: 300 nit
•Barevnost displeje: Podpora 1,07 miliardy barev (10 bitů)*
•Barevný gamut (typicky): DCI-P3: 94 %, sRGB: 125 %, NTSC 105 %, Adobe RGB 103 %.*
•Kontrastní poměr (typický): 4000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakční doba (typická): 0,03 ms (šedá-šedá)*
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10000
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Maximální rozlišení: 3440 x 1440 při 180 Hz (DP), 8 bitů; 3440 x 1440 při 100 Hz (HDMI), 8 bitů
•Oblast sledování: 797,22 (H) x 333,72 (V) mm – při zakřivení 1500R*
•Snímková frekvence: 30–255 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Delta E: <2 (technologie sRGB)
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 109,68 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 25 %, 3H
•SmartUniformity: 93~105 %
•Nízká odezva vstupu
•EasyRead
•Adaptive sync
•HDR: Podpora HDR 10
•Typ podsvícení: W-LED
•Funkce Smart MBR: 0,5 ms*
•Chytrý zaměřovač
•Funkce Shadow Boost
•Smart Response: 1 ms (šedá–šedá)*
Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
Pohodlí
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm), Režim LowBlue
•MultiView: Režim PIP/PBP, 2x zařízení
Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Napájení
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 31,0 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 930 x 480 x 188 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 808 x 369 x 69 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 808 x 464 x 251 mm
Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 9,47 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 7,33 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 6,50 kg
Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklované plasty po spotřebiteli: 85 %*
Shoda a standardy
Skříňka
•Barva: Tmavošedá
•Dokončení: Texturované
Obsah balení
•Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
•Monitor se stojanem
•Uživatelská dokumentace
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–48"
Záruka: 36
EAN: 8721038001945
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 25,1
Hmotnost [kg]: 7,33
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 4000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: UWQHD (3440 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync
Šířka [mm]: 80,8
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 34
USB 2.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm