34" Philips 34E1C56HE (34E1C5600HE/00)
Kód: 137217
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
LCD monitor prohnutý, Ultra Wide QHD 3440 × 1440, VA, 21:9 širokoúhlý, 4 ms, 100Hz, FreeSync, 8bit, 300 cd/m2, kontrast 3000:1, HDMI, USB-C a DisplayPort, nastavitelná výška, antireflexní povrch displeje, repro, VESA, Power Delivery
Detailní informace
Detailní popis produktu
LCD monitor řady 5000 s webkamerou Windows Hello
Obraz/displej
•typ LCD panelu: VA LCD
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Velikost panelu: 34" / 86,36 cm
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•Oblast sledování: 797,22 (H) x 333,72 (V) – při zakřivení 1500R*
•Poměr stran: 21:9
•Maximální rozlišení: 3440 x 1440 při 100 Hz*
•Hustota pixelů: 109,68 PPI
•Reakční doba (typická): 4 ms (šedá–šedá)*
•MPRT: 1 ms
•Jas: 300 cd/m2
•Kontrastní poměr (typický): 3 000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Rozteč obrazových bodů: 0,23175 × 0,23175 mm
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
•Bez blikání
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Barevný gamut (typicky): NTSC 99,25 %, sRGB 123,24 %*
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Snímková frekvence: 30 – 160 kHz (H) / 48 – 100 Hz (V)
•Režim LowBlue
•EasyRead
•Technologie sRGB
•Adaptive sync
Možnosti připojení
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
•Rozbočovač USB: USB 3.2 první generace, USB-A downstream x 4 (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
Dodávání energie
•Verze: USB PD verze 3.0
•Maximální dodávka energie: USB-C: až 65 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A)
Pohodlí
•Vestavěné reproduktory: 5 W x 2
•Vestavěná webkamera: Webkamera 5 MP Hello
•Potlačení hluku
•MultiView: Režim PIP/PBP, 2x zařízení
•Pohodlí uživatele: Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Hlasitost, Vstup, Hraní SmartImage
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
•Nastavení výšky: 130 mm
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Spotřeba
•Zapnuto: 57,0 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Značka energetické třídy: G
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Rozměry
•Výrobek se stojanem (mm): 808 x 557 x 281 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 808 x 381 x 111 mm
•Balení v mm (Š x V x H): 980 x 519 x 226 mm
Hmotnost
•Výrobek se stojanem (kg): 9,29 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 7,16 kg
•Výrobek s obalem (kg): 12,43 kg
Provozní podmínky
•Rozsah teplot (provozní): 0 až 40 °C
•Rozsah teplot (skladovací): -20 až 60 °C
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 (bez podsvícení) hodin
Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
Shoda a standardy
Skříňka
•Barva: Černá
•Dokončení: Texturované
Obsah balení
•Monitor se stojanem
•Kabely: Kabel HDMI, kabel USB-C na USB-A/C Y, napájecí kabel
•Uživatelská dokumentace
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–48"
Záruka: 36
EAN: 8712581783464
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: G
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 281
Hmotnost [kg]: 9,3
Integrovaná kamera: ano
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 2.0 (USB-A): 4
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 21:9
Rozlišení displeje [px]: UWQHD (3440 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync
Šířka [mm]: 808
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 34
USB 2.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm