34" Dahua LM34-E330C (LM34-E330C)
Kód: 145115
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
LED monitor, herní, prohnutý, 34", VA, 3440×1440, 21:9, 165Hz, 1ms, 350cd/m2, 3000:1, 2× HDMI, 2× DisplayPort, VESA, en. tř. F, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
34" Dahua LM34-E330C
Užijte si své oblíbené tituly s 34" LCD prohnutým monitorem Dahua s kvalitním Ultra Wide QHD (3440 × 1440) rozlišením. Plynulý obraz vám nabídne VA panel s obnovovací frekvencí až 165 Hz a dobou odezvy 1 ms, což oceníte především při hraní FPS her, akčních stříleček, RPG apod.
Kromě samotného monitoru v balení najdete také DisplayPort kabel.
Zásadní vlastnosti monitoru 34" Dahua LM34-E330C
Pro hraní her zvolte 34" LCD monitor Dahua s Ultra Wide QHD (3440 × 1440) rozlišením
Pro zobrazení barev využívá VA panel s obnovovací frekvencí až 165 Hz a dobou odezvy 1 ms
Matný povrch displeje zabraňuje odleskům a snižuje únavu očí
Širokoúhlý formát 21:9 poskytuje více prostoru pro multitasking a zlepšuje zážitek ze hry
Monitor vyniká LED podsvícením a 8bitovou barevnou hloubkou
Monitor s prohnutou konstrukcí
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 34" nabízející rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 21 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3000 : 1, jasem 350 cd/m2 a dobou odezvy 1 ms. Díky obnovovací frekvenci 165 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi přednosti dále patří 120% pokrytí sRGB barevné palety. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 34"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440 px
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× audio výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–48"
Záruka: 36
EAN: 6923172557377
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 129
Hmotnost [kg]: 7,24
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 165
Počet Display port: 2
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: UWQHD (3440 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 808
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 34
VESA (rozměr): 75 × 75 mm