43" LG 43QNED86A6C (2025) (43QNED86A6C)
Kód: 166622
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
LG 4K QNED evo Mini LED TV, 108cm, 4K Ultra HD rozlišení (3840x2160), Procesor a7 4K AI Gen8, Cinema HDR (HDR10 PRO, HLG PRO), FILMMAKER MODE, AI Picture PRO, frekvence panelu 50/60 Hz, podsvícení MiniLED, Lokální stmívání, široký barevný rozsah QNED Color, AI Super Upscaling 4K, ThinQ AI s podporou Matter (hlasový asistent Amazon Alexa – pouze podporované jazyky), podpora Hey Google, podpora Apple AirPlay 2 a HomeKit, Vyhledávání hlasem, Ovládání TV hlasem (pouze podporované jazyky), Multi View, QMS (Quick Media Switching), DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI 2.0, 2x USB, CI+, optický vstup, LAN, WiFi 5, DLNA, Bluetooth, HbbTV, Miracast, web prohlížeč, propojení s mobilem, eARC, AI Sound PRO (virtual 9.1.2 k up-mix), zvuk 2.0 k 20 W, WOW Orchestra (reprodukce zvuku z TV a Sound Baru současně), připraveno pro Bluetooth surround, nahrávání TV, Možnost připojení USB kamery, herní mód ALLM, HGiG, VRR, webOS Smart TV se službou Re:New program - aktuální systém po dobu 5 let, Magický ovladač MR25, VESA 200x200, Energetická tř. G
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24
EAN: 8806096385265
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: D
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 26
Hloubka bez podstavce [cm]: 2,97
Hmotnost [kg]: 13,1
Hotelový režim: ano
Chromecast: ano
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: WebOS
Počet HDMI: 4
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 96,8
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Mini LED
Úhlopříčka obrazovky: 108 cm (43")
VESA (rozměr): 200 × 200 mm