43" JVC LT-43VAQ3435 (JVCLT43VAQ3435)
Kód: 145493
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Televize 43" Android TV QLED, 108 cm, 4K Ultra HD, 2600 PPI, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, ANDROID TV (V11), HDR 10+, Dolby Vision HDR, Wi-Fi, Bluetooth, Chromecast, Screen Share, Skylink Fast Scan, 3xHDMI, 2xUSB, Google Play, NETFLIX, YouTube, atd.
Detailní informace
Detailní popis produktu
S televizí JVC si užijete spoustu zábavy! QLED displej plný nádherných barev v 4K Ultra HD rozlišení. Na 108cm úhlopříčce s 2 600 Hz Picture Performance Index uvidíte mimořádně realistický obraz, od kterého nebudete moci odtrhnout zrak. Dechberoucí vizuální zážitek podpoří také dokonalé audio. O to se postará technologie Dolby Atmos, Dolby Digital Plus i vestavěné ekvalizéry. Díky operačnímu systému Android 11 se nebudete nikdy nudit a řada moderních funkcí či technologií se zase postará o to, aby pro vás bylo ovládání televize co nejpohodlnější. Zkrátka kompletní televizní balíček, který by neměl chybět v žádném obývacím pokoji!
Obraz plný sytých barev
S HDR10+ zažijete jasnou podívanou
Pohlcující audio s Dolby Atmos
Android TV se postará o nekonečnou zábavu
Jednoduché streamování přímo ze smartphonu
Moderní funkce pro maximální pohodlí
OBRAZ
QLED displej
Rozlišení UHD / 4K (3840 x 2160 pxl)
Úhlopříčka 108 cm (43")
2600 Hz Picture Performance Index
HDR 10+, HDR 10, Dolby Vision HDR
PŘÍJEM SIGNÁLU / TUNERY
DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemní, terestriální) tuner
DVB-S2/S (satelitní) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (kabelový) tuner
PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L'(analogový) tuner
SMART FUNKCE
Operační systém ANDROID TV 11
Obchod Play
Vestavěný Chromecast
NETFLIX, YouTube, Amazon Prime Video, HBO MAX, Disney+
HbbTV
Screen Share
AVS - Audio Video Share
Vestavěná WiFi
DALŠÍ FUNKCE
Bluetooth
Podpora ALLM
Podpora eARC
Prohlížeč médií
Hlasové vyhledávání
EPG - průvodce televizními programy
Teletext
Rodičovská kontrola
ZVUK
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Prostorový zvuk
Ekvalizéry
Speaker Box
Výstupní výkon 2 x 8 W
KONEKTORY
3 x HDMI vstup (v. 2.1)
2 x USB vstup (v. 2.0)
Sluchátkový výstup
Digitální optický audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dálkový ovladač
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 100 x 100 mm
Technické parametry:
Šířka 104.5 cm
Technologie displeje LED
Šířka 66.6 cm
Výška 66.6 cm
Úhlopříčka obrazovky 108 cm (43")
Výška 9.4 cm
Hloubka 104.5 cm
Hloubka 14.0 cm
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Technologie zobrazení QLED (Quantum Dot)
Hmotnost 14.00 kg
Hmotnost 9.40 kg
Frekvence panelu 50/60 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision, HDR10+, HDR10
Typ podsvícení Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Multiview Ne
Ambilight Ne
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu neuvádí
Tuner DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Ne
Operační systém Android TV
Wi-Fi integrovaná
DLNA Ano
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ne
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ne
Chytrý ovladač ne
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast
Herní TV není optimální
ALLM Ano
VRR Ne
Herní režim Ne
Zvuk Dolby Atmos, Dolby Digital AC3
Hudební výkon 16 W
Prémiové ozvučení Ne
Komponentní Ne
HDMI 2.1 3
HDMI ARC Ano
Počet USB 2
USB 2.0 2
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Sluchátkový výstup Ano
Optický výstup Ano
Energetická třída 2021 F
Spotřeba v běžném režimu 51 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0 W
Úsporný spotřebič Ne
Napájení 12 / 24 V Ne
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2024
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV titan
Umělá inteligence Ne
Hotelový mód Ne
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Distribuce oficiální ČR
Země původu Jiná
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček 79,8 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 100 × 100 mm
Hmotnost bez podstavce 6 kg
Výška bez podstavce 57 cm
Šířka bez podstavce 97 cm
Hloubka bez podstavce 7 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769483356
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: E
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hlasové ovládání: ano
Hloubka [cm]: 14
Hloubka bez podstavce [cm]: 7
Hmotnost [kg]: 14
Chromecast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 60
Operační systém: Android
Počet HDMI: 3
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 104,5
Technologie displeje: QLED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
VESA (rozměr): 100 × 100 mm