43" JVC LT-43VAF3335 (JVCLT43VAF3335)
Kód: 135296
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Televize 43" SMART TV s Full HD rozlišením, úhlopříčkou 108 cm, Android TV, Wi-Fi, HDR, 700Hz PPI, prodloužená záruka po registraci https://www.jvc-tv.cz/guarantee-42/
Detailní informace
Detailní popis produktu
SMART TV do každé domácnosti
Obraz, ze kterého nespustíte oči
Full HD rozlišení se postará o pozoruhodné detaily, technologie Direct LED vylepší kontrast i ostrost a 700 Hz PPI zajistí perfektní plynulost obrazu. Vy si tak budete moci vychutnat své oblíbené filmy, seriály nebo sportovní přenosy ve skvělé kvalitě a sledování 43" úhlopříčky pak dostane úplně jiný rozměr.
Konektory HDMI 2.1
Nekonečná zábava díky Android TV
SMART televize s chytrými funkcemi
Nadstandardní servisní podpora JVC
OBRAZ
Rozlišení FULL HD (1920 x 1080 pxl)
Úhlopříčka 108 cm (43")
700 Hz Picture Performance Index
HDR - kompatibilita s formáty HDR10 a HLG
DVB-C (kabelový) tuner
PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L'(analogový) tuner
SMART FUNKCE
Operační systém ANDROID TV 11
Obchod Play
Vestavěný Chromecast
HbbTV
Screen Share
AVS - Audio Video Share
Bluetooth
Hlasové vyhledávání
Prohlížeč médií
EPG - průvodce televizními programy
Teletext
Rodičovská kontrola
ZVUK
Dolby Audio Processing
Dolby Digital Plus
Prostorový zvuk
Ekvalizéry
Výstupní výkon 2 x 8 W
KONEKTORY
2 x HDMI vstup (v. 1.4)
1 x USB vstup (v. 2.0)
Kompozitní video/audio vstup
Sluchátkový výstup
Digitální koaxiální audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dálkový ovladač
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 100 x 100 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769481260
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: E
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 24,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,5
Hmotnost [kg]: 7,67
Chromecast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: Android
Počet USB: 2
Počet USB-C: 1
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: FullHD (1920 × 1080)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 96,5
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka obrazovky: 109 cm (43")
VESA (rozměr): 100 × 100 mm