43" JVC LT-43VA3335 (JVCLT43VA3335)
Kód: 105745
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Televize 43" SMART TV s 4K/UHD rozlišením, úhlopříčkou 108 cm, Android TV 11, Wi-Fi, HDR, ALLM, 1700Hz PPI, prodloužená záruka po registraci https://www.jvc-tv.cz/guarantee-42/
Detailní informace
Detailní popis produktu
Skvělá volba pro kompaktní prostory
HD televizor vyniká skvělou ostrostí obrazu, která vás okamžitě vtáhne do děje. Uhlopříčka 108 cm spolu se zobrazovací technologií 1 700 Hz PPI, poskytne realistický obraz pro jedinečný zážitek ze sledování.
Tisíce možností s Android TV
Skvělý obraz s podporou HDR
Bezdrátová technologie Bluetooth
Snadné sdílení z telefonu i tabletu
Nadstandardní servisní podpora JVC
OBRAZ
Rozlišení UHD / 4K (3840 x 2160 pxl)
Úhlopříčka 108 cm (43")
1700 Hz Picture Performance Index
HDR 10, Dolby Vision HDR
DVB-C (kabelový) tuner
PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L'(analogový) tuner
SMART FUNKCE
Operační systém ANDROID TV 11
Obchod Play
Vestavěný Chromecast
HbbTV
Screen Share
AVS - Audio Video Share
Bluetooth
Podpora ALLM
Podpora eARC
Prohlížeč médií
Hlasové vyhledávání
EPG - průvodce televizními programy
Teletext
Rodičovská kontrola
ZVUK
Dolby Atmos
DTS VIRTUAL:X
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Prostorový zvuk
Ekvalizéry
Výstupní výkon 2 x 8 W
KONEKTORY
3 x HDMI vstup (v. 2.1)
2 x USB vstup (v. 2.0)
Sluchátkový výstup
Digitální optický audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dálkový ovladač
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 100 x 100 mm
Technické parametry:
Šířka 97.500
Šířka 104.500
Technologie displeje LED
Výška 66.550
Úhlopříčka obrazovky 108 cm (43")
Výška 63
Hloubka 24
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Hloubka 14
Hmotnost 9.400
Hmotnost 7.250
Technologie zobrazení LED
Frekvence panelu 50 Hz
Index zpracování obrazu 1700 Hz Picture Performance Index
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision, HDR10
Typ podsvícení Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Ambilight Ne
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu neuvádí
Tuner DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Ne
Operační systém Android TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
DLNA Ano
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ne
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ne
Chytrý ovladač ne
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast
Herní TV není optimální
ALLM Ano
VRR Ne
Herní režim Ne
Zvuk Dolby Digital Plus, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, DTS:X
Hudební výkon 16 W
Prémiové ozvučení Ne
Komponentní Ne
HDMI 2.1 3
HDMI ARC Ano
Počet USB 2
USB 2.0 2
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Sluchátkový výstup Ano
Optický výstup Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2023
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Umělá inteligence Ne
Hotelový mód Ne
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce oficiální ČR
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček 79,4 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 100 × 100 mm
Hmotnost bez podstavce 6.5 kg
Výška bez podstavce 57 cm
Šířka bez podstavce 97.5 cm
Hloubka bez podstavce 7.5 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769477775
Barva: černá
Bluetooth: ano
DLNA: ano
Energetická třída: F
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 26,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,5
Hmotnost [kg]: 7,3
Chromecast: ano
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: Android
Počet HDMI: 3
Počet USB: 2
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 96,5
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
VESA (rozměr): 100 × 100 mm