Philips 32B1U3900 31,5" (32B1U3900/00)
Kód: 174336
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LCD monitor, 31,5", 4K 3840x2160, VA, 16:9, 4ms GtG, 60Hz, 350 cd/m2, kontrast 3500:1, DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, Data, PD až 90 W), LAN, repro 2x 3W, pivot, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Philips Business Monitor 32B1U3900
Tento 32palcový monitor nabízí krásný obraz v rozlišení 4K s barevným gamutem
s 1,074 miliardami barev. Port USB-C vám navíc umožní během nabitého pracovního dne
jednoduše připojit periferní zařízení.
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,18159
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 4 (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 mld. (10 bitů)
Konektory:
*Vstup signálu: 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, Data, PD až 90 W)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup audio
*RJ45: Ethernet LAN do 1G
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 34,8
Stand By režim [W]: 0,3
Montáž na zeď: Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
*Nastavení výšky: 180mm
*Čep: -/+ 90 stupňů
*Otočný: +/- 180 stupeň
*Sklopné provedení: -5/25 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 631 x 280 mm
Hmotnost [kg]: 11,47
Obsah balení:
*Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, kabel USBC na C, napájecí kabel
*Monitor se stojanem: Ano
*Uživatelská dokumentace: Ano
Záruka: 3 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 8721038001211
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 631
Hmotnost [kg]: 11,47
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3500:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 714
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 31,5
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm