DAHUA 30" LED LM30-E330CA/ herní/ VA panel/ 2560x1080 (UWHD)/ 3000:1/ 1ms/ 250 cd/m2/ 2x HDMI/ 2x DP/ PIVOT/ VESA 75x75 (LM30-E330CA)
Kód: 184982
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED monitor, herní, prohnutý, 30", VA, 2560×1080, 21:9, 200Hz, 1ms, 250cd/m2, 3000:1, 2× HDMI, 2× DisplayPort, VESA, en. tř. F, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM30-E330CA – sledujte herní světy skrze prohnutou obrazovku
Prohnutý herní monitor Dahua LM30-E330CA, který vám zprostředkuje pohlcující multimediální zážitky. Vypravte se do vesmíru, na závodní okruh nebo bitevní pole skrze velký 30" displej s UWHD rozlišením, které vykresluje obraz ostře a detailně. Zakřivený design R1500 podporuje optimální zorné pole, které je příjemnější pro vaše oči a jednoduše vás vtáhne do centra dění. Monitor Dahua LM30-E330CA to během gamingu dokáže pořádně rozjet.
Disponuje rychlou obnovovací frekvencí 200 Hz a technologií Adaptive-Sync, díky čemuž podporuje hladké vykreslování a eliminuje nepříjemné sekání a trhání obrazu. VA panel se širokými pozorovacími úhly zobrazí obsah bez zkreslení i při pohledu ze stran. Díky 120% pokrytí sRGB barevné palety si vychutnáte bohaté a živé barvy po celou dobu sledování.
Dahua LM30-E330CA
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 30" nabízející rozlišení 2560 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 21 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 1 ms. Díky obnovovací frekvenci 200 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Mezi přednosti dále patří 120 % pokrytí sRGB barevné palety. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 30"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 2560 × 1080 px
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× audio výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"