DAHUA 27" LED LM27-E341A (LM27-E341A)
Kód: 177696
Možnosti doručení
LED monitor, herní, 27", IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 0,5ms, 300cd/m2, 1000:1, 240Hz, 2× HDMI, 2× DisplayPort, VESA, energ. tř. F
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM27-E341A – displej pro gaming a další multimédia
Herní monitor Dahua LM27-E341A, který vás zláká na pohlcující gamingovou i multimediální zábavu. Displej se vyznačuje designem s tenkými rámečky a úhlopříčkou 27". Je extra prostorný pro zobrazení her, dalších multimédií i PC aplikací. U hráčů hraje prim především rychlost. Proto monitor Dahua LM27-E341A disponuje 240Hz obnovovací frekvencí a ultra nízkou dobou odezvy 0,5 ms, díky čemuž vykresluje obsah jasně, hladce a s plnými detaily QHD rozlišení.
Dahua LM27-E341A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 0,5 ms a pokrytím 95 % DCI-P3. Použitá technologie IPS poskytuje široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky obnovovací frekvenci 240 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 100 × 100 mm.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 0,5 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 6939554937781
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 57
Hmotnost [kg]: 4,97
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Počet Display port: 2
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 614
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm