AOC Gaming CQ32G4VE (CQ32G4VE)
Kód: 154443
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Užijte si oblíbené herní tituly s tímto prohnutým monitorem AOC s kvalitním QHD rozlišením, plynulý obraz předvede VA panel s obnovovací frekvencí až 180 Hz a nízkou dobou odezvy 1 ms GtG - výsledkem je velkolepá grafika a bohaté barvy - bezkonkurenční herní zážitek.
* nízká vstupní prodleva (Low Input Lag)
* technologie Adaptive-Sync, Low Blue Light Mode, Flicker Free, HDR 10
* vhodné pro konzolové hraní
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31,5"
Tvar monitoru: prohnutý 1500R
Typ panelu: VA
Rozlišení: 2560 x 1440 QHD
Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 0,5 (MPRT)/ 1 (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 16,7 mil.
Stojan:
*Tilt Angle (Front / Back) -3° ±2° / 21° ±2°
*odnímatelný stojan
Podpora herních funkcí:
* herní styl: MMORPG, akce, RTS, Racing, FPS(eSports)
* herní režim: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Montáž na zeď: VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory:
* 2 x HDMI 2.0
* 1 x DisplayPort 1.4
* výstup na sluchátka (3,5 mm)
Napájení: interní
Spotřeba [W]: 35 typická
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, mm): 709,4 x 523,8 x 265,3
Rozměry (bez stojanu, mm): 709,4 x 425,2 x 96,6
Hmotnost [kg]: 7,31/6,24
Energetický štítek EU: (třída F)
Obsah balení:
*monitor se stojanem
*1x kabel HDMI
*1x kabel DisplayPort
*1x napájecí kabel
*stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 4038986182164
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 265,3
Hmotnost [kg]: 7,31
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3500:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 709,4
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 31,5
VESA (rozměr): 100 × 100 mm