AOC C32G2ZE 31,5" (C32G2ZE/BK)
Kód: 9912482
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
monitor LCD, 31,5", zakřivený, širokoúhlý, VA, LED podsvícení, matný displej, 1920x1080@240Hz, 16:9, 4000:1, 300cd, 1ms MPRT, DisplayPort, 2x HDMI, sluchátkový výstup, FreeSync Premium
Detailní informace
Detailní popis produktu
AOC C32G2ZE
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 31,5" a Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 4000:1, jas 300 cd/m2 a dobu odezvy pouhou 1 ms. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Obnovovací frekvence 240 Hz spolu s podporou technologie AMD FreeSync Premium nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Monitor je navíc vybaven VESA uchycením.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 31,5"
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 1920 x 1080
Kontrastní poměr: 4000:1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, sluchátkový výstup
Barva: černá - červená
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"