32" Samsung ViewFinity S80UD (LS32D800UAUXEN)
Kód: 140265
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Monitor 4K UHD 3840x2160, VA panel, 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms, obnovovací frekvence 60Hz, FreeSync, HDR, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, DisplayPort, USB-C , USB, LAN, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, VESA, PIVOT, Power Delivery až 90W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
*VA panel s rozlišením 4K
*Obnovovací frekvence 60Hz
*HDR 10
*Nastavitelný stojan
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3 000:1(Typ)
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1,07 B
Konektory:
*Display Port: 1 EA
*Výstup Display Port: 1.2
*HDCP Version (DP): 2.2
*HDMI: 1 EA
*Verze HDMI: 2
*Verze HDCP (HDMI): 2.2
*Sluchátka: Ano
*USB porty: 3
*Verze USB Hub: 3.0 × 3ea
*USB-C: 1 EA
*USB-C nabíjení: 90 W
*HDCP Version (USB-C): 2.2
*Ethernet (LAN): 1 EA
Napájení: interní, AC 100~240 V
Spotřeba [W]: 33 W
Stand By režim [W]: 0,3 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru:
*Typ stojanu: Has pivot
*HAS (Výškově nastavitelný stojan): 120 mm (±5.0mm)
*Naklonění: -2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°)
*Otočení: -30.0°(±3.0°)~30.0°(±3.0°)
*Pivot: -92.0°(±2.0°)~92.0°(±2.0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713,9 × 585 × 220 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 713,9 × 424,7 × 41,8 mm
Hmotnost [kg]: 4,5 kg/ 6,9 kg
Obsah balení:
*Délka napájecího kabelu: 1,5 m
*USB-C kabel: Ano
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 8806095543284
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 220
Hmotnost [kg]: 6,9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 714
Typ displeje: VA
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm