32" Samsung ViewFinity S70D (LS32D700EAUXEN)
Kód: 140261
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Monitor 32" s rozlišením 4K 3840x2160, VA panel, 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms, obnovovací frekvecne 60Hz, FreeSync, HDR, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, DisplayPort, sluchátkový výstup, VESA.
Detailní informace
Detailní popis produktu
*VA panel s rozlišením 4K
*Obnovovací frekvence 60Hz
*HDR 10
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3 000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: Max 1,07 m
Konektory:
*Display Port: 1 EA
* Výstup Display Port: 1,2
* HDCP Version (DP): 2,2
* HDMI: 1 EA
* Verze HDMI: 2
* Verze HDCP (HDMI): 2,2
* Sluchátka: Ano
Napájení: AC 100 ~ 240 V
Spotřeba [W]: 31 W
Stand By režim [W]: 0,3 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: -2,0°(±2,0°) ~ 25,0°(±2,0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713,9 × 501,6 × 180 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 713,9 × 424,7 × 41,8 mm
Hmotnost [kg]: 4,4 kg/ 5,9 kg
Obsah balení:
*Délka napájecího kabelu: 1,5 m
*Kabel HDMI: Ano
TCO Certified: Ano
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 8806095541969
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 180
Hmotnost [kg]: 5,9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 714
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 32
VESA (rozměr): 100 × 100 mm