32" Samsung ViewFinity S6 (LS32D600EAUXEN)
Kód: 140257
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Monitor 32" s rozlišením QuadHD 2560x1440, IPS panel, 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms, obnovovací frekvence 100Hz, FreeSync, HDR, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, DisplayPort, USB-A, USB, nastavitelná výška, pivot, VESA.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti:
Rozlišení: QuadHD 2560x1440
Typ panelu: IPS (In-Plane Switching)
Poměr stran: 16:9 širokoúhlý
Odezva: 5 ms
Obnovovací frekvence: 100 Hz
Další funkce:
Připojení:
Ergonomie:
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 8806095524672
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 220
Hmotnost [kg]: 9,2
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 3.0 (USB-A): 3
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 713
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 32
USB 3.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm