32" Samsung Smart Monitor M5 (LS32DM500EUXDU)
Kód: 140253
Možnosti doručení
Smart monitor 32", rozlišení Full HD 1920x1080, VA panel, 16:9 širokoúhlý, odezva 4ms, obnovovací frekvence 60Hz, HDR, 250 cd/m2, kontrast 3000:1, Smart funkce, HDMI, USB, WiFi, repro, VESA.
Detailní informace
Detailní popis produktu
32" Smart Monitor M5 (M50D)
* Smart prostředí s aplikacemi, dálkové ovládání a reproduktory
*Snadné bezdrátové připojení mobilního telefonu přes DeX, Tap View, AirPlay nebo zrcadlení
*Rozbočovač IoT, videohovory, vzdálený přístup a podpora Office 365
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: FHD (1 920 × 1 080)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3 000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 4 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B
Reproduktory: 10 W
Konektory:
*Bezdrátový displej: Ano
*HDMI: 2 EA
*Verze HDMI: 1.4
*Verze HDCP (HDMI): 2.2
*USB porty: 2
*Wi-Fi: Ano (WiFi5)
*Bluetooth: Ano (5.2)
Napájení: AC 100~240 V, Vnitřní napájení
Spotřeba [W]: 26 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: -2.0°(±2.0°) ~ 22.0°(±2.0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 716,1 × 517 × 193,5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 716,1 × 424,5 × 41,8 mm
Hmotnost [kg]: 5,1 kg/ 6,2 kg
*Kabel HDMI: Ano
*Dálkové ovládání: Ano
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 28"–32"
Záruka: 36
EAN: 8806095547039
Bluetooth: ano
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 41
Hmotnost [kg]: 5,1
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Počet HDMI: 2
Počet USB 2.0 (USB-A): 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Smart monitor: ano
Šířka [mm]: 716
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 2.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm