Philips 27E1N1300A 27" (27E1N1300A/00) (27E1N1300A/00)
Kód: 177782
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
monitor LCD, 27", širokoúhlý, 16:9, IPS, W-LED podsvícení, 1920x1080@100Hz, 1300:1, 250cd, 4ms GTG, HDMI, USB-C (režim DisplayPort Alt, data a napájení), repro 2x 2W, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Full HD LCD monitor
*Režim LowBlue
*EasyRead
*Technologie sRGB
*Adaptive sync
Typ obrazovky: Technologie IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 1920 x 1080 při 100 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá-šedá), MPRT 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup audio
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP / USB-C)
*Rozbočovač USB: USB 3.2 první generace, USB-A downstream x 2 (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Napájení: Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz, Interní
Spotřeba [W]: 18,8 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: -5/20 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 617 x 457 x 211 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 617 × 357 × 46 mm
Hmotnost [kg]: 4,07/ 4,49 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem
*Kabely: Kabel HDMI, kabel USB-C na USB-C, napájecí kabel
*Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 8712581803537
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 211
Hmotnost [kg]: 4,49
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 617
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm