Dahua monitor LM27-U401A 27" IPS/3840×2160/5ms/300nits/1000:1/DP/HDMI/USB Hub/černý (LM27-U401A)
Kód: 184916
Možnosti doručení
4K Ultra-HD rozlišení, Rychlá odezva 5 ms, Podpora více vstupů signálu: Včetně HDMI, DP, Type-C a USB, 27” IPS / 3840×2160 / 5ms / 300nits
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tento 27'' UHD monitor nabízí několik skvělých funkcí:
4K Ultra-HD rozlišení: Poskytuje mimořádně ostrý a detailní obraz.
Rychlá odezva 5 ms: Zabraňuje rozmazání nebo duchům obrazu.
Technická specifikace
Display
Screen Size
27''
Panel type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Resolution
3840x2160
Backlight
E-LED
Brightness(typ)
300nits
Contrast Ratio
1000:1
Display Color
1.07B
Color Gamut
85% NTSC, 100% sRGB , 95% DCI-P3
Viewing Angle(H/V)
178°/178°
Response time(max)
5ms
Refresh Rate(max)
60Hz
Signals
Input
DP1.4x1, HDMI2.0×1, Type-C(65W)x1, USB-Ax2, USB-Bx1
General
Power Supply
DC 24V 5A
Power Type
External
Consumption (Standard)
60W
Consumption (Standby)
<0.5W
Net Weight (kg)
5.4
Gross Weight (kg)
7.6
Height range (mm)
Swivel angle
Pivot angle
Tilt angle
VESA (mm)
100x100
Dimension without base (mm)
613.7(W)x200(D)x540.7(H)
Package (mm)
698(W)×193(D)×481(H)
Work Environment
Temperature
0°~40°
Humidity
10%~85%
Accessory
Standard
HDMI Cable, Type-C Cable, Power Adapter Pedestal, AC Cable
Certifications
Certifications
CE
RJ45 Ne
Úhlopříčka displeje 27"
Formát zobrazení 16:9 (širokoúhlý)
Rozlišení 3840x2160 (UHD)
Barva Černá
VGA/D-SUB vstup Ne
DVI vstup Ne
HDMI počet 1
Display port Ano
Doba odezvy 5 ms
Jas 300 cd/m2
Kontrast 200:1 – 1 000:1
Reproduktory Ne
Integrovaný TV tuner Ne
USB Ano
Typ displeje LCD IPS
Technologie LCD (LED podsvícení)
Dotykový displej Ne
Typ povrchu displeje Matný
Pivot Ne
Prohnutá obrazovka Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb Ne
Výškově nastavitelný Ne
Podpora VESA Ano
Výrobce DAHUA
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"