DAHUA 27" LED LM27-P301A/ IPS panel/ 2560x1440 (QHD)/ 1200:1/ 5ms/ 350 cd/m2/ HDMI/ DP/ USB-C/ PIVOT/ VESA 75x75/ černý (LM27-P301A)
Kód: 184967
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED monitor, 27", IPS, 2560×1440, 16:9, 75Hz, 5ms, 350cd/m2, 1000:1, DisplayPort, HDMI, USB-C, VESA, en. tř. F, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM27-P301A – QHD monitor v moderním designu s USB-C
Monitor Dahua LM27-P301A pro pracovní činnost v kanceláři nebo sledování multimédií. Displej s úhlopříčkou 27" produkuje ostrý obraz ve QHD rozlišení a díky IPS panelu vykresluje konzistentní vizuál a barvy také při pohledu ze stran. Doba odezvy 5 ms je ideální pro každodenní práci s PC aplikacemi, plynulé prohlížení tabulek, dokumentů nebo internetových stránek bez rozmazání. Displej je vměstnán do konstrukce s tenkými rámečky, které se podílejí na nerušeném sledování a stylovém designu.
Mezi další přednosti patří konstrukce s výškově nastavitelným stojanem a funkcí Pivot, díky čemuž se obrazovka přizpůsobí vašim potřebám. Pro připojení ke zdroji obrazu slouží rozhraní HDMI a DisplayPort, takže monitor Dahua LM27-P301A je kompatibilní s moderními PC sestavami. Potěší také přítomnost vysokorychlostního portu USB-C, který umožňuje připojení zařízení a napájení o výkonu až 65 W jediným kabelem.
Dahua LM27-P301A
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 350 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm. K dispozici je také univerzální port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W. Potěší výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C (podpora napájení až 65 W), 1× audio výstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"