DAHUA 27" LED LM27-B201S (LM27-B201S)
Kód: 177695
Možnosti doručení
LED monitor, 27", IPS, 1920×1080, 16:9, 100Hz, 5ms, 250cd/m2, 1000:1, HDMI, VGA, VESA, energetická tř. E, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Full HD monitor Dahua LM27-B201S – pro práci i multimediální zážitky
Dahua LM27-B201S
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 6923172545909
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 45,1
Hmotnost [kg]: 3,84
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Počet HDMI: 1
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 614,1
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 75 × 75 mm