DAHUA 25" LED LM25-E241A/ herní/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 1ms/ 300 cd/m2/ 2xHDMI/ 2xDP/ PIVOT/ VESA 100x100 (LM25-E241A)
Kód: 184977
Možnosti doručení
LED monitor, 24,5", IPS, 1920×1080, 16:9, 320Hz, 1ms, 300cd/m2, 1000:1, 2× HDMI, 2× DisplayPort, audio výstup, VESA, en. tř. E, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM25-E241A – hrajte na maximum
S monitorem Dahua LM25-E241A budete o krůček napřed v každé hře. Tento model vás vyzbrojí 24,5" IPS displejem s Full HD rozlišením, abyste ostře viděli každou lokaci. V kombinaci s až 320Hz obnovovací frekvencí a 1ms (MPRT) dobou odezvy podpoří hladké vykreslování obrazu bez rozmazání a bleskové reakce.
Díky technologie Adaptive Sync zase eliminuje sekání a trhání obrazu.
Dahua LM25-E241A
Monitor Dahua LM25-E241A představuje špičkové řešení pro náročné hráče, kteří vyžadují maximální plynulost pohybu a okamžitou odezvu. S přetaktovanou obnovovací frekvencí 320 Hz a odezvou pouhá 1 ms získáte výraznou výhodu v kompetitivních hrách, kde rozhoduje každý detail a milisekunda.
Kvalitní IPS panel s úhlopříčkou 24,5" zajišťuje věrné podání barev s pokrytím 95 % barevného prostoru DCI-P3 a mimořádně široké pozorovací úhly 178° ve všech směrech. Technologie Adaptive Sync efektivně eliminuje trhání obrazu a zajišťuje dokonale plynulé zobrazení i v těch nejnáročnějších herních scénách.
Součástí balení je HDMI kabel.
Extrémně vysoká obnovovací frekvence 300 Hz přetaktovaná na 320 Hz pro maximální plynulost
Bleskurychlá odezva 1 ms (MPRT) eliminuje rozmazání pohybu a duchy ve hře
Kvalitní IPS panel s Full HD rozlišením 1920 × 1080 px a poměrem stran 16 : 9
Široká barevná paleta s pokrytím 95 % DCI-P3 a 85 % NTSC pro věrné podání barev
Technologie Adaptive Sync pro odstranění trhání a sekání obrazu
Široké možnosti nastavení náklonu (-5° až +15°), rotace (-30° až +30°) a výšky (110 mm)
Kompletní konektivita včetně 2× DisplayPort 1.4 a 2× HDMI 2.1
Tenké rámečky (2,4 mm) pro minimální rušení při hraní a práci
Profesionální herní výkon
Díky kombinaci vysoké obnovovací frekvence 320 Hz a odezvy 1 ms získáte výraznou výhodu v kompetitivních hrách. Technologie Adaptive Sync zajišťuje dokonalou
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"