DAHUA 24" LED LM24-A201Y/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 5ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75/ černý (LM24-A201Y)
Kód: 184948
Možnosti doručení
LED monitor, 23,8", IPS, Full HD 1920×1080, 16:9, 5ms, 250cd/m2, 1200:1, 100Hz, 1× HDMI, 1× VGA, VESA, energ. tř. E
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM24-A201Y – monitor do kanceláře i domácnosti
Nadpis
Elegantní monitor Dahua LM24-A201Y vhodný pro kancelářské práce, pro domácí PC sestavy nebo vzdělávání. Nabízí displej s úhlopříčkou 23,8", na kterém přehledně zobrazíte tabulky, aplikace nebo internetová okna. Full HD obraz je jasný, ostrý, vhodný jak pro sledování dokumentů, tak filmů a videí. Navíc díky širokým pozorovacím úhlům umožní konzumovat obsah ze všech stran bez zkreslení.
Seznam
Nadpis
Monitor Dahua LM24-A201Y s obnovovací frekvenci 100 Hz podpoří plynulé zobrazení pohybu a dynamických objektů. Ultra tenký rámeček se postará o moderní vzhled a poskytne více prostoru pro samotný obraz. Z hlediska konektivity je tento model vybaven konektory HDMI a VGA, díky čemuž je kompatibilní s novými i staršími systémy.
Seznam
Dahua LM24-A201Y
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček a elegantní vzhled. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 23,8"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1200 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA
Barva: černá .mw-s-h-pic img,
.mw-s-h-tileOver .bl-heading1,
.mw-s-h-tileUnder .bl-heading2,
.mw-s-h-text .bl-text,
.mw-s-h-button .bl-btn,
.mw-s-h-list ul { display: none }
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"