ASUS ProArt PA278CGV (90LM05L1-B04370)
Kód: 142921
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Profesionální monitor, 27" IPS/QHD/144Hz/5ms, Pivot
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS ProArt Display
Profesionální monitor ASUS ProArt Display PA278CGV - 27", IPS, QHD (2560 x 1440), 144 Hz, 95% DCI-P3, přesnost barev Delta E < 2, Calman Verified, USB-C PD 90W, VESA DisplayHDR 400, FreeSync Premium, ergonomický stojan, ekologická udržitelnost
*PIP / PBP Technology
*HDCP 2.2
*VRR Technology (Adaptive-Sync)
*Low Blue Light
* Kensington Lock
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.233 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 144 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1073.7M
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*DisplayPort 1.4 x 1
*HDMI (v2.0) x 2
*USB Hub: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
*Earphone Jack
*USB-C Power Delivery: 90 W
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: Stand By režim [W]: Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt: Yes (+35° ~ -5°)
*Swivel: Yes (+45° ~ -45°)
*Pivot: Yes (+90° ~ -90°)
*Height Adjustment: 0~150 mm
Barva: černá, stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 615 x (374~524) x 228 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 615 x 372 x 54 mm
Hmotnost [kg]: 5.8 Kg
Záruka: 36 měs.
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa278cgv/
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 4711387012376
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 228
Hmotnost [kg]: 5,8
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Pivot: ano
Počet Display port: 2
Počet HDMI: 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 4
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: NVIDIA G-Sync Compatible, Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium
Šířka [mm]: 615
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm