AOC C27G4ZXU 27" (C27G4ZXU)
Kód: 160847
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
monitor LCD, 27",širokoúhlý, zakřivený, VA, LED podsvícení, antireflexní, 1920x1080@280Hz, 80mil.:1, 300cd, 1ms GtG, HDMI, DisplayPort, repro 2x 2W, VESA 100, Adaptive Sync
Detailní informace
Detailní popis produktu
Monitor AOC C27G4ZXU
Dominujte s 27“ zakřiveným monitorem C27G4ZXU s rozlišením Full HD 1920x1080, podporou HDR10, výjimečnou obnovovací frekvencí 280 Hz a pohlcujícím zakřiveným designem. Monitor AGON by AOC s převratnou frekvencí 280 Hz je změnou hry pro soutěživé hráče. Blesková rychlost a precizní přesnost monitoru AGON by AOC se promítají do nepopiratelných výhod v hrách, které vám umožní reagovat rychleji a zasáhnout své cíle s bezkonkurenční přesností.
* nízká vstupní prodleva (Low Input Lag)
* technologie Adaptive-Sync, Low Blue Light Mode, Flicker Free, HDR 10
* vhodné pro konzolové hraní
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Tvar monitoru: prohnutý 1500R
Typ panelu: rychlý VA
Rozlišení: 1920x1080 Full HD
Obnovovací frekvence [Hz]: 280 Hz
Typ rámečku (přední): bez rámečků na 3 stranách
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 1 (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 16,7 mil.
Stojan: - navržen ve spolupráci s profesionály eSports
*Tilt Angle (Front / Back) -3° ±2° / 21° ±2°
*Swivel Angle (Left / Right) 28° ±2°/ -28° ±2°
*Lift (Max. Range) 130 mm
*odnímatelný stojan
Podpora herních funkcí:
* herní styl: střílečky, MMORPG, akce, eSports, RTS, Racing, FPS(eSports), Beat'm up
* herní režim: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Reproduktory: vestavěné 2 x 2 W
Montáž na zeď: VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory:
* 2 x HDMI 2.0
* 1 x DisplayPort 1.4
* výstup na sluchátka (3,5 mm)
USB Hub:
*4x USB-A 3.2 (Gen 1) Downstream (port pro rychlé nabíjení)
*1x USB-B 3.2 (Gen 1) 1,5 Gbit/s Up Stream
Napájení: interní
Spotřeba [W]: 30 (typická)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, mm): 611.5 x 395.8 x 227.6
Rozměry (bez stojanu, mm): 611,52 x 367.64 x 78.68
Hmotnost [kg]: 6,06/4,12
Energetický štítek EU: (třída E)
Obsah balení:
*monitor se stojanem
*1x kabel HDMI
*1x kabel DisplayPort
*1x kabel USB-B (Up Stream) 1,8 m
*1x napájecí kabel
*stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 4038986181488
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 228
Hmotnost [kg]: 6,1
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 4000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 280
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 611
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm