27" Samsung ViewFinity S80UD (LS27D800UAUXEN)
Kód: 140263
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Monitor 27" s rozlišením 4K UHD 3840x2160, IPS panel, 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms, obnovovací frekvence 60Hz, FreeSync, HDR, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, nastavitelná výška, VESA, PIVOT, LAN, Power Delivery až 90W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
27" ViewFinity S8 (S80UD)
*IPS panel s rozlišením 4K
*Obnovovací frekvence 60Hz
*HDR 10
*Nastavitelný stojan
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1,07 B
Konektory:
*Display Port: 1 EA
*Výstup Display Port: 1.2
*HDCP Version (DP): 2.2
*HDMI: 1 EA
*Verze HDMI: 2
*Verze HDCP (HDMI): 2.2
*Sluchátka: Ano
*USB porty: 3
*Verze USB Hub: 3.0 × 3ea
*USB-C: 1 EA
*USB-C nabíjení: 90 W
*HDCP Version (USB-C): 2.2
*Ethernet (LAN): 1 EA
Napájení: interní, AC 100~240 V
Spotřeba [W]: 25 W
Stand By režim [W]: 0,3 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru:
*Typ stojanu: Has pivot
*HAS (Výškově nastavitelný stojan): 120 mm (±5.0mm)
*Naklonění: -2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°)
*Otočení: -30.0°(±3.0°)~30.0°(±3.0°)
*Pivot: -92.0°(±2.0°)~92.0°(±2.0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,9 × 556,6 × 220 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,9 × 367,7 × 41,6 mm
Hmotnost [kg]: 3,7 kg/ 6,1 kg
Obsah balení:
*Délka napájecího kabelu: 1,5 m
*USB-C kabel: Ano
TCO Certified: Ano
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 24
EAN: 8806095541945
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 220
Hmotnost [kg]: 6,1
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 3.0 (USB-A): 3
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 613
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm