27" Samsung ViewFinity S7 (LS27D700EAUXEN)
Kód: 140258
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Monitor 27" s rozlišením 4K 3840x2160, IPS panel , 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms, obnovovací frekvence 60Hz, FreeSync, HDR, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, DisplayPort, sluchátkový výstup, VESA.
Detailní informace
Detailní popis produktu
27" ViewFinity S7 (S70D)
*IPS panel s rozlišením 4K
*Obnovovací frekvence 60Hz
*HDR 10
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: Max 1,07 m
Konektory:
*Display Port: 1 EA
* Výstup Display Port: 1,2
* HDCP Version (DP): 2,2
* HDMI: 1 EA
* Verze HDMI: 2
* Verze HDCP (HDMI): 2,2
* Sluchátka: Ano
Napájení: AC 100 ~ 240 V
Spotřeba [W]: 23 W
Stand By režim [W]: 0,3 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: -2,0°(±2,0°) ~ 25,0°(±2,0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,9 × 473,2 × 180 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,9 × 367,7 × 41,6 mm
Hmotnost [kg]: 3,5 kg/ 5 kg
Obsah balení:
*Délka napájecího kabelu: 1,5 m
*Kabel HDMI: Ano
TCO Certified: Ano
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 24
EAN: 8806095541761
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 180
Hmotnost [kg]: 5
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 613
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm