27" Samsung ViewFinity S61F (LS27F610EAUXEN)
Kód: 160966
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Monitor 27", IPS panel, rozlišení QHD 2560x1440, 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms (GTG), obnovovací frekvence 100Hz, 2xHDMI, DisplayPort, nastavitelná výška, PIVOT, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Image Size, Auto Source Switch.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Eco Saving Plus
Eye Saver Mode
Flicker Free
Image Size
Auto Source Switch
Off Timer Plus
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: QHD (2,560 x 1,440)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 16:09
Jas [cd/m2]: 300 cd/?
Kontrast: 1,000:1
Odezva [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16,7 milionů
Reproduktory: Ne
Konektory:
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI 2.0 x 2
Výstup na sluchátka: Ano
Napájení: AC 100–240V, externí adaptér
Spotřeba [W]: 22.4 W (typická)
Stand By režim [W]: 0.50 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
HAS (Height Adjustable Stand): 135 mm (±5.0 mm)
Tilt: -4° (±2°) ~ 24° (±2°)
Swivel: -45° (±2°) ~ 45° (±2°)
Pivot: -92° (±2°) ~ +92° (±2°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 616.2 x 538.5 x 192.9 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 616.2 x 367.7 x 45.4 mm
Hmotnost [kg]: 5.4 kg (se stojanem) / 3.6 kg (bez stojanu)
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 8806095899213
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 192
Hmotnost [kg]: 5,4
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Pivot: ano
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 616
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm