27" Samsung ViewFinity S6 (LS27D600UAUXEN)
Kód: 140256
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Monitor 27" s rozlišením QuadHD 2560x1440, IPS panel, 16:9 širokoúhlý, odezva 5ms, obnovovací frekvence 100Hz, FreeSync, HDR, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI, DisplayPort, USB-C, USB, LAN, nastavitelná výška, pivot, VESA, Power Delivery až 90W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
27" ViewFinity S6 (S60UD)
Vizuální dokonalost, kterou ocení i profesionálové. Ohromující rozlišení QHD (2560×1440), absolutně plynulá 100Hz obnovovací frekvence a vyšší hustota pixelů ti odhalí skryté detaily. Díky tomu budeš mít při tvorbě dynamického videoobsahu, komplexních diagramů a grafických návrhů vše pevně ve svých rukách.
*IPS panel s rozlišením QHD
*Obnovovací frekvence 100Hz
*HDR 10
*USB-C
*Nastavitelný stojan
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: QHD (2 560 × 1 440)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1,07 m.
Konektory:
*Display Port: 1 EA
*Výstup Display Port: 1,4
*HDCP Version (DP): 2,2
*Výstup Display Port: 1
*Verze výstupu Display Port: 1,4
*HDMI: 1 EA
*Verze HDMI: 2
* Verze HDCP (HDMI): 2,2
* Sluchátka: Ano
* USB porty: 3
* Verze USB Hub: 3,0 × 3ea
* USB-C: 1 EA
* USB-C nabíjení: 90 W
* HDCP Version (USB-C): 2,2
* Ethernet (LAN): 1 EA
Napájení: Interní, AC 100 ~ 240 V
Spotřeba [W]: 20 W
Stand By režim [W]: 0,3 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru:
*Typ stojanu: HAS PIVOT
*HAS (Výškově nastavitelný stojan): 120 mm (±5,0 mm)
*Naklonění: -2,0°(±2,0°)~25,0°(±2,0°)
*Otočení: -30,0°(±3,0°)~30,0°(±3,0°)
*Pivot: -92,0 (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,9 × 556,6 × 220 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,9 × 367,7 × 41,6 mm
Hmotnost [kg]: 3,6 kg/ 6,1 kg
Obsah balení:
*Délka napájecího kabelu: 1,5 m
* USB-C kabel: Ano
TCO Certified: Ano
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 24
EAN: 8806095524658
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 220
Hmotnost [kg]: 6,1
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 3.0 (USB-A): 3
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 613
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm