27" Samsung S30GD (LS27D300GAUXEN)
Kód: 150558
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení
Kancelářský monitor 27" s Full HD rozlišením 1920x1080, poměr stran 16:9, IPS panel, obnovovací frekvence 100Hz, odezva 5ms (GTG), HDMI, D-Sub, věrné podání barev, Eye Saver Mode, Eco Saving Plus, Windows 11 certifikace.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Buďte produktivní, buďte v klidu
Zažijte nádheru barev – bez ohledu na úhel. IPS panel zajišťuje detailní reprodukci barev a brilantní čistotu displeje. Barevné tóny a odstíny jsou zobrazeny konzistentně, aniž by barvy vypadaly vybledlé. Díky obnovovací frekvenci 100 Hz lze obsah zobrazit bezchybně, bez zpoždění a rozmazání pohybu. Ať už začínáte hraní her, sledujete filmy nebo pracujete na kreativních projektech, nic vám neunikne.
IPS monitor s obnovovací frekvencí 100 Hz
Herní režim
Flicker Free
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED LCD
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: FHD (1 920 x 1 080)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1 (typický)
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 16,7 M
Reproduktory: Ne
Konektory:
D-Sub: 1 E.A
HDMI: 1 E.A
Verze HDMI: 1.4
Verze HDCP (HDMI): 1.4
Napájení: AC 100~240V, Externí adaptér
Spotřeba [W]: 16,0 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: -2,0°(±2,0°)~21,0°(±2,0°)
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,7 x 470,0 x 200,4 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,7 x 360,9 x 36,2 mm
Hmotnost [kg]: 2,4 kg, 2,9 kg
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 24
EAN: 8806095803029
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: D
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 36,2
Hmotnost [kg]: 2,9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Počet HDMI: 1
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Šířka [mm]: 612,7
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm