27" Samsung Odyssey OLED G81SF (LS27FG810SUXEN)
Kód: 160962
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Herní OLED monitor 27", rozlišení 4K UHD 3840x2160, 16:9 širokoúhlý, odezva 0,03ms (GTG), obnovovací frekvence 240Hz, 2xHDMI, DisplayPort, 1x USB-B, 2x USB-A, nastavitelná výška, PIVOT, HDR10+ Gaming, Quantum Dot Color, FreeSync Premium Pro.
Detailní informace
Detailní popis produktu
VESA DisplayHDR True Black 400
HDR10+ Gaming
Energy Saving Solution
Eye Saver Mode
Flicker Free
Picture-In-Picture
Quantum Dot Color
Image Size
FreeSync Premium Pro
Off Timer Plus
Black Equalizer
Virtual AIM Point
Core Sync
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 4K (3,840 x 2,160)
Rozteč bodu [mm]: 0.1554 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 240 Hz
Poměr stran: 16:09
Povrch displeje: Matný / Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250 cd/? (typický)
Kontrast: 1,000,000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B (10 bitů)
Reproduktory: Ne
Konektory:
DisplayPort 1.4
HDMI 2.1
1x USB-B Upstream Port
2× USB-A (hub)
1× Sluchátkový výstup
Napájení: External Adaptor, AC 100~240V
Spotřeba [W]: 45.0 W
Stand By režim [W]: < 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: Ano (100 × 100 mm VESA)
Naklápění monitoru:
HAS(Height Adjustable Stand): 120.0 ±5.0
Tilt: -2.0o(± 2°) ~ 25.0o(± 2°)
Swivel: -30.0o(± 3°) ~ 30.0o(± 3°)
Pivot: -92.0o(± 2°) ~ 92.0o(± 2°)
Barva: SILVER
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 611.7 x 554.2 x 263.5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 611.7 x 353.8 x 49.2 mm
Hmotnost [kg]: 3.8 kg (bez stojanu), cca 6.9 kg (se stojanem)
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 24
EAN: 8806095977287
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 0,03
Energetická třída: G
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 263
Hmotnost [kg]: 6,9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Pivot: ano
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: NVIDIA G-Sync Compatible, Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Šířka [mm]: 611
Typ displeje: OLED
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 2.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm