27" Samsung Odyssey G70D (LS27DG702EUXDU)
Kód: 165713
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Monitor 27", rozlišení 4K UHD 3840x2160, 16:9 širokoúhlý, odezva 1ms (GTG), obnovovací frekvence 144Hz, 2xHDMI, DisplayPort, 1x USB-B, USB, nastavitelná výška, PIVOT, HDR10+ Gaming, FreeSync.
Detailní informace
Detailní popis produktu
HDR10
HDR10+ Gaming
Eye Saver Mode
Flicker Free
Picture-In-Picture
Image Size
-FreeSync Premium
-Off Timer Plus
-Black Equalizer
-Virtual AIM Point
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 4K (3,840 x 2,160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 165 Hz
Poměr stran: 16:09
Jas [cd/m2]: 350 cd/?
Kontrast: 1,000:1
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B
Reproduktory: Yes, 5W x 2ch
Konektory:
Display Port x 1
HDMI x 2 (2.1)
USB Type-B Upstream Port x 1
USB Ports 2, USB Hub Version 3.1 Gen1
Napájení: External Adaptor, AC100-240V
Spotřeba [W]: 26.1 W (Typ)
Stand By režim [W]: 0.50 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
HAS (Height Adjustable Stand): 120 mm (±5.0mm)
Tilt: -3.0° (±3.0°) ~ 15.0° (±3.0°)
Pivot: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Barva: Mercury Silver
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.1 x 541.5 x 203.3 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614.1 x 372.2 x 46.0 mm
Hmotnost [kg]: 7.5 kg (se stojanem) / 4.7 kg (bez stojanu)
Záruka: 24 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 24
EAN: 8806095724881
Bluetooth: ano
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 263,5
Hmotnost [kg]: 7,1
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Poměr stran: 16:9
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Smart monitor: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro
Šířka [mm]: 613,0
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 3.0 (USB-A): ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm