27" Philips Evnia 27M2N3200NF (27M2N3200NF/00)
Kód: 179951
Skladem (16 ks)
Možnosti doručení
Monitor, 27", IPS, FHD 1920×1080 (16:9), 144Hz, 4ms GtG, 1500:1, 300cd, 1x HDMI, 1x DisplayPort, VESA, G-Sync
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rozšiřte si herní obzory
Tento 27palcový monitor IPS přináší ostrý obraz při hraní her. Díky obnovovací frekvenci 144 Hz a 0,5ms odezvě funkce Smart MBR můžete očekávat čistý obraz a celkově kvalitní herní zážitek.
* SmartImage Game
* 1920 x 1080 při 144 Hz (HDMI/DP)
* Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
* Podpora HDR 10
*Nízká odezva vstupu
*Adaptive sync
*G-SYNC
* Smart MBR Sync
* Chytrý zaměřovač
* Funkce Shadow Boost
* Adaptive Sync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0,3114 x 0,3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: 16,7 milionu
Konektory:
* 1x HDMI 1.4
* 1x DisplayPort 1.4
* Výstup pro sluchátka
*HDCP 1.4 (HDMI / DP)
Napájení: Interní, 100–240 V AC, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 21,6
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Ergonomie: Sklopné provedení -5° / 20°
Barva: Tmavošedá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 616 x 463 x 216
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 616 x 362 x 55
Hmotnost [kg]: 3,17/ 3,72
Obsah balení:
*Kabel HDMI
*Napájecí kabel
Záruka: 36 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"