27" Philips Evnia 27M2C5501 (27M2C5501/00)
Kód: 172147
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Herní LCD monitor prohnutý, Fast VA, QHD 2560×1440@180Hz (DP), 16:9, 1ms GtG, 300cd/m2, kontrast 5000:1, DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje
Obraz/displej
Velikost panelu
68,6 cm (27")
Poměr stran
16:9
typ LCD panelu
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 8721038002638
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 247
Hmotnost [kg]: 6,06
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 5000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 611
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm