27" Philips Evnia 27M2C5201L (27M2C5201L/00)
Kód: 178711
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Herní LCD monitor prohnutý, Fast VA, FHD 1920x1080@180Hz (DP), 16:9, 1ms GtG, 300cd/m2, kontrast 3000:1, DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, VESA 100, AMD FreeSync
Detailní informace
Detailní popis produktu
Philips 27M2C5201L/00
Tento zakřivený monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR, zakřivení a zaručenému rozlišení Full HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
Typ obrazovky: VA 1500R (zakřivení)
Úhlopříčka: 27"
Rozlišení: 1920 × 1080
Rozteč bodu (mm): 0,3114
Obnovovací frekvence: 180 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 25 %, 3H
Jas: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva: 1 ms
Pozorovací úhly: 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 16,7 M
Reproduktory: ne
Video konektory:
* 2x HDMI (2.0)
* 1x DisplayPort (1.4)
Audio konektory:
* 1x Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Napájení: 100–240 V, 50–60 Hz
Montáž na zeď: ano
Naklápění monitoru: -5° ~ 20°
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem): 611 x 468 x 197 mm
Hmotnost včetně balení: 7,72 kg
Hmotnost se stojanem :4,81 kg
Výrobek bez stojanu: 4,22 kg
Záruka: 3 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"
Záruka: 36
EAN: 8721038002256
AMD FreeSync: AMD FreeSync Premium
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 197
Hmotnost [kg]: 4,81
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Synchronizace obrazu: Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium
Šířka [mm]: 611
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Prohnutá
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm