27" Philips 27E2N1500L (27E2N1500L/00)
Kód: 181236
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
LCD monitor, 2560x1440@75Hz, IPS, 16:9 širokoúhlý, 4ms GtG, 300cd/m2, kontrast 1000:1, 1x HDMI, 1x DisplayPort, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Stvořený pro přesnost:
Funkce navržené pro vás:
* Režim EasyRead pro čtení jako z papíru
* Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
Snadné použití:
* Praktický držák standardu VESA
* HDMI zajišťuje univerzální možnosti digitálního připojení
Vynikající kvalita obrazu:
* SmartContrast pro detaily s bohatou černou barvou
* Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
* Křišťálově čistý obraz na displeji s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 pixelů
* Plynulá a nepřerušovaná akce díky technologii Adaptive-Sync
* Technologie High Dynamic Range (HDR) pro barevný a skutečně realistický obraz
Typ obrazovky: Technologie IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27 / 68,6 cm
Rozlišení: 2560 x 1440 při 75 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2331 x 0,2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 75
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1 (typický), SmartContrast: Mega Infinity DCR
Odezva [ms]: 4 (šedá–šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 (H) / 178 (V)
Počet barev: 16,7 milionu
Konektory:
*1x DP 1.4
*1x HDMI 1.4
*HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort)
Napájení: Externí, střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 20,32 (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 (typ.)
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Ergonomie: Sklopné provedení: -5° / 20°
Barva: Černá (texturované provedení)
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614 x 457 x 200
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614 x 363 x 35
Hmotnost [kg]: 3,19 (se stojanem), 2,82 (bez stojanu), 5,44 (s obalem)
Obsah balení: Kabel HDMI, napájecí kabel
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"