27" AOC Q27G42XE (Q27G42XE)
Kód: 179927
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Herní monitor, Fast IPS, QHD 2560×1440 (16:9), 180 Hz, antireflexní displej, 0,5ms MPRT, 1000:1, 300cd, 2x HDMI, 1x DisplayPort, VESA, Adaptive Sync
Detailní informace
Detailní popis produktu
AOC Q27G42XE
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560 x 1440
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1 000:1
Odezva [ms]: 0,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7
Reproduktory: Ano  (2 W x 2)
Konektory:
*2x HDMI 2.0
*1x DisplayPort 1.4
*Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 27
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru: -3° ±2° ~ 21° ±2°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.9 x 449.7 x 197.6
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613.9 x 366.3 x 51
Hmotnost [kg]: 3,88
Obsah balení:
*HDMI kabel
*DisplayPort kabel
*Napájecí kabel
Doplňkové parametry
Kategorie: 25"–27"