Philips 24E1N1200A 23,8" (24E1N1200A/00) (24E1N1200A/00)
Kód: 177120R
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
monitor LCD, 23,8", širokoúhlý, IPS, LED podsvícení, matný, 1920x1080@120Hz, 1500:1, 300cd, 4ms GtG, D-Sub, HDMI, DisplayPort, repro 2x 2W, VESA 100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Pracujte stylově
*Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
*Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů
*SmartContrast pro detaily s bohatou černou barvou
*HDMI zajišťuje univerzální možnosti digitálního připojení
*Připojení DisplayPort pro maximálně rychlé zobrazení
*Plynulá a nepřerušovaná akce díky technologii Adaptive-Sync
*Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz a plynulé hraní
*Obnovovací frekvence 120 Hz pro mimořádně plynulý a nádherný obraz
*Technologie SoftBlue: pro pohodlné sledování
*Praktický držák standardu VESA
*Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1920 x 1080 při 120 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2745 x 0,2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 (šedá-šedá), 1 (MPRT)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
*Vstup signálu: 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup audio/ Audio-in
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
Napájení: Interní, střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 16,9
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Ergonomie: Sklopné provedení -5°/20°
Barva: Černá, texturované provedení
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 542 x 417 x 180
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 542 x 316 x 45
Hmotnost [kg]: 2,94 (se stojanem), 2,59 (bez stojanu)
Obsah balení: Kabel HDMI, napájecí kabel, uživatelská dokumentace
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 8721038000436
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 4
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 180
Hmotnost [kg]: 2,94
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Šířka [mm]: 542
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
VESA (rozměr): 100 × 100 mm