DAHUA 24" LED LM24-B200S (LM24-B200S)
Kód: 125794
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED monitor, 23,8", VA, 1920×1080, 16:9, 5ms, 250cd/m2, 3000:1, VGA, HDMI, repro, VESA, en. tř. E, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
LCD monitor s úzkými rámečky vhodný pro kancelářské prostředí
Dahua LM24-B200S nalezne své uplatnění převážně v kancelářském prostředí, ve kterém nabídne detailní zobrazení díky Full HD rozlišení na 24palcové úhlopříčce. Vhod přijde i volitelný filtr modrého světla šetřící váš zrak. Monitor Dahua disponuje HDMI i VGA vstupem pro připojení nových i starých počítačů nebo notebooků. Na třech stranách má monitor Dahua LM24-B200S sotva znatelné rámečky, které jsou obzvláště vhodné při konfiguraci více monitorů vedle sebe pro usnadnění multitaskingu. Ve výbavě monitoru jsou i dva 1W reproduktory pro zajištění dostačujícího ozvučení.
Dahua LM24-B200S nabídne vysoký kontrast a více detailů
Čistý obraz bez rozmazání
VA panel monitoru Dahua má 75Hz obnovovací frekvenci, která zajistí plynulé zobrazení obsahu bez nepříjemného rozmazání a trhání. Volitelně si můžete na monitoru Dahua LM24-B200S aktivovat filtr modrého světla a upravit si jeho intenzitu tak, abyste šetřili při práci nebo zábavě své oči.
LCD monitor Dahua má dva zabudované reproduktory
K počítači už nemusíte shánět reproduktory, protože v monitoru Dahua LM24-B200S jsou integrovány rovnou dva 1W. Díky tomu si užijete ideální audiovizuální zážitek při práci i zábavě.
Elegantní minimalistické rámečky
Monitor se skvělou kompatibilitou
Klíčové vlastnosti LCD monitoru Dahua LM24-B200S
VA panel s Full HD rozlišením 1920 × 1080 px a poměrem stran 16:9
Úzké rámečky vhodné pro konfiguraci více monitorů vedle sebe
Elegantní provedení se stabilním kovovým stojanem
Široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně
Panel se 75Hz obnovovací frekvencí
Věrné podání barev
Možnost nastavení náklonu monitoru
Podpora více vstupů signálu pomocí HDMI a VGA
Ovládání pomocí fyzických tlačítek
LCD monitor má zabudované reproduktory (2× 1 W)
Filtr modrého světla snižuje namáhání očí
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3 000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 2 W. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček, elegantní vzhled, kovová základna, věrné digitální zpracování (brilantní a živý obraz) a Anti-blue light režim pro ochranu očí. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 23,8"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 3 000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA
Barva: černá
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 6923172568434
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 46
Hmotnost [kg]: 2,7
Integrované reproduktory: ano
Kontrast: 3000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 75
Počet HDMI: 1
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Šířka [mm]: 539
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
VESA (rozměr): 75 × 75 mm