ASUS MS27UC 27" ZenScreen Smart (90LM0A3H-B01O70)
Kód: 166367
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LCD 27" MS27UC ZenScreen Smart, UHD IPS, Google TV, Harman Kardon speakers, USB Type-C (90W PD), HDMI, DP, USB hub
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS ZenScreen Smart MS27UC
27palcový IPS panel UHD (3840 x 2160) s 99 % sRGB, Google TV, reproduktory Harman Kardon, USB Type-C® (90 W PD), HDMI™, DisplayPort™, rozbočovač USB, možnost bezdrátového zobrazení, multiovládání, živé vysílání na více platformách.
Nejchytřejší volba
Pracujte, hrajte si, sledujte, tvořte. Jedna obrazovka na všechno
Slyšte více, ciťte více. Herman Kardon
Poháněno streamovací platformou č. 1 - GoogleTV
Každý detail oživený
Přepínání mezi prací a zábavou jedním kliknutím
Bezproblémový multitasking
Technické specifikace
Display
• Velikost panelu (v palcích) : 27
• Poměr stran: 16:9
• Zobrazovací plocha (V x V) : 596,73 x 335,66 mm
• Povrch displeje : matný
• Typ podsvícení : LED
• Typ panelu : IPS
• Pozorovací úhel (CR?10, H/V) : 178°/ 178°
• Rozteč pixelů: 0,155 mm
• Rozlišení: 3840x2160
• Barevný prostor (sRGB): 99%
• Jas (HDR, špičkový) : 400 cd/?
• Jas (typ.) : 350 cd/?
• Kontrastní poměr (HDR, max.) : 100,000,000:1
• Kontrastní poměr (typ.) : 1 000:1
• Barvy displeje : 1073,7M (10 bitů)
• Doba odezvy : 5 ms (GTG)
• Obnovovací frekvence (max.) : 60 Hz
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HDR10
• Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : HLG
• Flicker-free : Ano
Funkce videa
• Barevná teplota . Volba : Ano (4 režimy)
• Nastavení barev : Nastavení v 6 osách (R,G,B,C,M,Y)
• Nastavení gammy : Ano (podpora gammy 2.0/2.1/2.2/2.3/2.4)
• HDCP : Ano, 2.2
• Slabé modré světlo : Ano
Inteligentní služba
• Operační systém : Android verze 11
• Podpora zařízení Google Home : Ano
• Hlasové ovládání : Ano
• Vzdálený přístup : Ne
• Více zobrazení : Ano
• Vícenásobné ovládání : Ano
• Multi-Platform Streamer Plus : Ano
• Zpětné ovládání HDMI : Ano
Bezdrátová funkce
• Bezdrátové promítání : Ano
WiFi : Ano (vestavěná)
Funkce zvuku
• Reproduktor : Ano (5Wx2)
• Zvuková technologie : Zvuk od Harman Kardon
Vstupní/výstupní porty
• USB-C x 1 (režim DP Alt)
• DisplayPort 1.4 x 1
• HDMI (v2.0) x 1
• Rozbočovač USB : 2x USB 2.0 typu A
• Konektor pro sluchátka : Ano
• USB-C Power Delivery : 90 W
Frekvence signálu
• Frekvence digitálního signálu : HDMI: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
• DisplayPort: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
Spotřeba energie
• Spotřeba energie : <30W
• Režim úspory energie : <0.5W
• Režim vypnutí napájení : <0.3W
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 4711387634561
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 5
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 467
Hmotnost [kg]: 6
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet USB 2.0 (USB-A): 2
Počet USB-C: 1
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: 4K UHD (3840 × 2160)
Sluchátkový výstup: ano
Smart monitor: ano
Šířka [mm]: 613,5
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
USB 2.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm