24" Philips 24M2N3200S/BK Gaming (24M2N3200S/00)
Kód: 146756
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Monitor - IPS, Full HD, 1920 × 1080 (16:9), 180 Hz, 0,5 ms, reproduktory, HDMI a DisplayPort, VESA
Detailní informace
Detailní popis produktu
Philips Evnia Fast IPS - herní monitor Full HD
Tento monitor Fast IPS vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Full HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
* obnovovací frekvence 180 Hz pro mimořádně plynulý a nádherný obraz
* technologie High Dynamic Range (HDR 10) pro barevný a skutečně realistický obraz
* tlačítko EasySelect pro přepínání v nabídce umožňuje rychlý přístup k nabídce na obrazovce
* Adobe RGB: 88 %, DCI-P3: 93 %, sRGB: 126 %, NTSC: 113 %
* EasyRead
* LowBlue
* zámek Kensington
* recyklované plasty po spotřebiteli 85 %
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka: 23,8"/60,5cm
Rozteč pixelů: 0,2745x0,2745mm
Hustota pixelů: 93 PPI
Rozlišení: 1920x1080
Obnovovací frekvence: 30–200 kHz (H)/48–180 Hz (V)
Poměr stran: 16:9
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Jas: 300 nitů
Kontrast: 1000:1
Odezva: 1ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
* 1x napájecí konektor
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: Stand By režim: Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
Barva: tmavěšedá
Rozměry (se stojanem): 540x433x195mm
Rozměry (bez stojanu): 540x325x55mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 2,77kg/3,38kg
Obsah balení:
* kabel HDMI
* kabel DisplayPort
* napájecí kabel
* monitor
* stojan
* uživatelská dokumentace
Rozšiřte si herní obzory
Obraz/displej
•Velikost panelu: 60,5 cm (23,8")
•Poměr stran: 16:9
•typ LCD panelu: Technologie IPS
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Rozteč obrazových bodů: 0,2745 × 0,2745 mm
•Jas: 300 cd/m2
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Barevný gamut (typicky): DCI-P3: 93 %, sRGB: 126 %, NTSC: 113 %, Adobe RGB: 110 %*
•Kontrastní poměr (typický): 1000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•SmartResponse: 1 ms (šedá-šedá)*
•Maximální rozlišení: 1920 x 1080 při 180 Hz (HDMI/DP)
•Oblast sledování: 527,04 (š) x 296,46 (v)
•Snímková frekvence: 30–200 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 93 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•Nízká odezva vstupu
•EasyRead
•HDR: Podpora HDR 10
•Funkce Smart MBR: 0,5 ms*
Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup audio
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP), HDCP 2.2 (HDMI / DP)
Pohodlí
•Vestavěné reproduktory: 2 W x 2
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Napájení
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 18,7 W (typ.)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
•Značka energetické třídy: E
Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 610 x 395 x 126 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 540 x 325 x 55 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 540 x 433 x 195 mm
Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 5,51 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 3,38 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 2,77 kg
Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
Shoda a standardy
Skříňka
•Barva: Tmavošedá
•Dokončení: Texturované
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 8712581805838
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 195
Hmotnost [kg]: 3,4
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 540
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
VESA (rozměr): 100 × 100 mm