24" Philips 24B2U3301 (24B2U3301/00)
Kód: 179696
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Monitor, IPS, Full HD, 1920 × 1080 (16:9), 120 Hz, antireflexní displej, 4 ms GtG, 1500:1, 300 cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB-C (upstream, režim DP Alt, data), LAN, repro, pivot
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nová produktivita pracovních procesů
Tento monitor vám zajistí efektivní podnikání. Kromě základních funkcí u něj vyniká například obnovovací frekvence 120 Hz, technologie SoftBlue a Flicker-Free nebo držák VESA.
*Technologie sRGB
*SoftBlue
*Bez blikání
*Hustota pixelů 93 PPI
*EasyRead
*Adaptive sync
*EyeSafe
Typ obrazovky: LCD IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8"
Rozlišení: 1920 x 1080 při 120 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2745 (H) x 0,2745 (V)
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/ 178
Počet barev: 16,7 milionu (8 bitů)
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
*Vstup signálu: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.4 x 1, USB-C x 1 (upstream, režim DP Alt, data)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace/ Funkce Sync on Green
*Vstup/výstup audia: Výstup audio
*RJ45: Ethernet LAN- USB 2.0: 10 M/100 M; USB 3.0: 1 000 M
*Výstup signálu: Výstup DP
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/ DisplayPort)
Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 13,53 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,3 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Ergonomie: Nastavení výšky 150 mm, Čep -/+ 90 stupňů, Otočný +/- 180 stupňů, Sklopné provedení -5/30 stupňů
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 542 x 499 x 228
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 542 x 320 x 48
Hmotnost [kg]: 3,70/ 5,72
TCO Certified: Ano
Záruka: 60 měs.
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"