iiyama T2252MSC-B2 21,5" (TF2215MC-B2)
Kód: 136284
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
monitor LCD, Open Frame, dotykový (kapacitní), sklo 7H, 21,5" LCD IPS LED 1920x1080, 1000:1, 14ms GtG, D-Sub, DP, HDMI, VESA 100x100, USB (dotyk)
Detailní informace
Detailní popis produktu
PARAMETRY DISPLEJE
Úhlopříčka: 21,5", 54,6 cm
Panel: IPS LED
Nativiní rozlišení: 1920 x 1080 FHD (2.1 Megapixel)
Poměr stran: 16:9
Jas: 350 cd/m2
Jas s dotykem: 315 cd/m2
Statický kontrast: 1000:1
Propustnost světla: 90%
Doba odezvy: 14ms
Pozorovací úhly: 178°/178°
Rozsah barev: 16.7 miliónů 8bit
Horizontální synch.: 31.4-82 KHz
Vertikální synch.: 56-75 Hz
Rozteč bodů: 0.24795 mm
Barva: černá
DOTYK
Technologie doteku: projective capacitive
Body doteku: 10
Metoda doteku: stylus, prst, rukavice (latex)
Rozhraní doteku: USB
KONEKTIVITA
*Vstupy analogového signálu: 1x VGA
*Vstupy digitálního signálu:1x HDMI, 1x DisplayPort
*Ostatní porty: 1x Mini Jack
*HDCP: ANO
*Reproduktory: NE
FUNKCE
Tloušťka skla: -
Tvrdost skla: -
Nárazové zkoušky: IP65 (vpředu)
OSD Key Lock: ANO
Zvláštní výbava: anti-fingerprint coating, touch through-glass
MECHANICKÉ INFORMACE
Orientace: horizontální, vertikální, face-up
VESA: 100 x 100 mm
OBSAH BALENÍ
*Kabely: napájecí kabel, HDMI, DP, USB
*Příručky: průvodce rychlým spuštěním, bezpečnostní průvodce
*Další: Touch Panel Driver Disk (CD-ROM)
NAPÁJENÍ
Napájecí adaptér: externí
Zdroj: DC 12 V
Spotřeba: 20,8 W (1,05 W Stand By/Off Mode)
UDRŽITELNOST
Normy: CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus
Energetická třída: A
Další: REACH SVHC above 0.1%: Lead
ROZMĚRY A HMOTNOST
Materiál: -
Rozměry (ŠxVxH): 520 x 315 x 42.5
Hmotnost: 4,4 kg
EAN: 4948570116768
Stránky výrobce: https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-tf2215mc-b2/
Doplňkové parametry
Kategorie: 21"–22"
Záruka: 36
EAN: 4948570116768
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 14
Dotykový displej: ano
Energetická třída: F
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 42
Hmotnost [kg]: 4,4
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 1
Počet VGA: 1
Poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 520
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 22
VESA (rozměr): 100 × 100 mm