DAHUA 32" LED LM32-GO43A/ herní/ QD-OLED panel/ 3840x2160 (UHD)/ 0,03ms/ 400 cd/m2/ DP/ 2xHDMI/ 3xUSB/ USB-C/ PIVOT (LM32-GO43A)
Kód: 184990
Možnosti doručení
OLED monitor, herní, prohnutý, 31,5", 3840×2160, 16:9, 165Hz, 400cd/m2, 0,03ms, 1,5M:1, 2× HDMI, DisplayPort, 2× USB, USB-C, VESA, en. tř. G, stříbrno
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dahua LM32-GO43A – monitor, který vás vtáhne do hry
Nadpis
Herní monitor Dahua LM32-GO43A, který kombinuje výkon a futuristický vzhled. Pokročilá QD-OLED technologie produkuje ostrý obraz v Ultra HD rozlišení pro gaming i pracovní činnost. Displej o velikosti 32 palců je ideální pro přehledné zobrazení obsahu, ať už jde o aplikace, hry, nebo další multimédia. Mezi další přednosti patří rychlá obnovovací frekvence 165 Hz a ultra nízká doba odezvy 0,03 ms, což zajistí obraz bez trhání a zpoždění. Prohnutý design podporuje přirozené zorné pole, a tím i komfortní sledování obrazovky po dlouhou dobu.
Seznam
Nadpis
Seznam
Dahua LM32-GO43A
Tento 31,5" herní monitor využívá špičkovou QD-OLED technologii s více než deseti miliony samoemisivními pixely, které zajišťují živé barvy a vynikající výkon v prostředích s nízkým osvětlením. S Ultra HD rozlišením 3840 × 2160 pixelů a obnovovací frekvencí 165 Hz poskytuje plynulý a pohlcující herní zážitek.
Součástí balení je DisplayPort a USB-C kabel.
QD-OLED displej s úhlopříčkou 31,5" a Ultra HD rozlišením 3840 × 2160 pixelů
Extrémně rychlá odezva 0,03 ms pro plynulý obraz bez rozmazání
Vysoká obnovovací frekvence 165 Hz zajišťující plynulý herní zážitek
Výjimečný kontrastní poměr 1 500 000 : 1 pro dokonalé černé a jasné bílé
Pokrytí 99 % barevného prostoru DCI-P3
Technologie ochrany zraku s redukcí modrého světla a bez blikání
Ergonomický stojan s nastavením výšky, náklonu a otáčení
Kompletní konektivita včetně HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 a USB-C s podporou napájení 65 W
Ergonomický design a nastavitelnostMonitor je vybaven ergonomickým stojanem s uživatelsky přívětivým rychloupínacím systémem, který umožňuje nastavení ve 3 směrech: výškové nastavení (120 mm), otáčení doleva a doprava (± 20°) a náklon vpřed a vzad (-5°
Doplňkové parametry
Kategorie: 21"–22"